diana's journal

Ha ha, you guys really can make me feel good...^^

Anyway, now I'm really goin...to sleep...and yes, Alison, I agree, I should sleep...and I will...=)
Ah, and yup, Fri, I'm tired from this weekend...I guess the lack of sleep and the sun and all these stuff are responsible for that...
 
Thanks Frib...^^

Sygy, what does <bon soir> mean?

Jeez...nope, I wasn't sleeping at 5.41pm...:D I was watchin tv, I think...

Maya...jst sm uredi...se slaba 2 tedna do ogromne spremembe...he he...komi cakam...sam me je pa tut strah...ampak, bomo preziveli...nekak...;)
Pa ti?

Anyway...just to let you know...I don't mind your spam in my journal...:)

Update:

I'm too lazy to write anything down...unless you somehow make me...if you want...which I doubt, though...
 
hehe..Luka....uredi je...tui on sola in tko...tko da usih mori ta sola....:D

kaj pa ti..nc fantou?
Heh, to pa tak'ntak...

Cuj, nc...ni nkjer nbenga...sj zj mi gre vlk bls...ni mi vec tak tezk, de sm samska...oz se ne sekiram vec tak...nekak sm se odlocla, de se jst ne bm matrala koga najdit, ampak bm res (usaj probala) pocakat, de bo kdo mene najdu...bmo vidl...Maribor bo poun novih tipou...pa tut na taki soli sm, k prevladuje moska populacija...;)
 
hehe...faaaaajn to :D tut jst sm se sekjrala kr nism mela fanta....pole sm si pa mislona..ah.....kej mi bo...... in pole bum :D ....in je prsu luka :D ok...ubistvu sva bla prjatla ze ene tri leta prej....hmm..k tko pomislim... pomoje najbujsi da se pac tui ti druzis z ostalimi frendi in tko...in na koncu bo lahko lih ksn izmed njih pravi :D ..jao jao..ze bluzim malo...grem rajs spat...sm ful nekam utrujena dns ...sola sux -_-''

hehe...fajn se mej...ciaaaaaaao :D
 
Back
Top